KONST / Litografier / Färglitografi 17454044

nr 1745 4044

Björn Krestesen

(f. 1951), Sverige

Signerad, numrerad 3/86, daterad -88. Färglitografi, bildmått: 25x34 cm, yttermått inklusive ram: 47x55 cm

Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 december 2025
kl 19:42:11

30/11 09:48:49 1      Vinnande bud

Björn Krestesen

Läs mer om Björn Krestesen